Razredbeni ispit za diplomski studij psihologije 2020./2021.

Razredbeni postupak za upis u diplomski studij psihologije održat će se u utorak, 28. rujna 2020. u dvorani D-7.

Svi pristupnici trebaju biti najkasnije u 9,00 sati ispred glavnog ulaza u Fakultet, gdje će se obaviti prozivanje. Svaki prozvani pristupnik će prije ulaska u zgradu Fakulteta trebati predočiti osobni identifikacijski dokument te predati potpisanu Izjavu o preuzimanju obveze mjerenja tjelesne temperature prije dolaska na Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Po identifikaciji, pristupnici samostalno odlaze do dvorane D-7 gdje će se održati provjera znanja. Pri ulasku u dvoranu, pristupnicima će se dezinficirati ruke te će se svakog pristupnika uputiti na mjesto koje je označeno njegovim/njenim imenom i prezimenom.

Molimo pristupnike da za vrijeme trajanja cijelog postupka održavaju fizičku distancu, nose zaštitne maske (preko nosa i usta) te koriste vlastite kemijske olovke.